SLUŽBY

Ještě než se dostaneme k tomu co nabízím, představím vám co je pro mě prioritou

Individuální přístup

Na individuálním přístupu k zákazníkům si zakládám. Nebudu vám nutit přednastavené balíčky a různé programy. Sami si řeknete co chcete s vaším vozem udělat. Já vám poradím a společně vybereme tu nejvhodnější péči.

Mobilní služba a dovoz

Pokud budete chtít nemusíte opouštět domov - přijedeme vyčistit auto přímo k vám domů. 

Po domluvě můžu váš vůz vyzvednout, a když bude hotový zase ho k vám odvezu. Samozřejmostí je také možnost odvozu auta na podvalu (disponuji odtahovou službou). 

Svojí práci mám ráda

Možná je to trochu otřepaná fráze, ale je to pravda. Auta mám ráda a práce kolem nich mě baví a naplňuje.

Životní prostředí

Při mé práci myslím na životní prostředí. Snažím se jak to jen jde používat prostředky šetrné k přírodě a třídím odpad.  

Kvalitní produkty

Při práci používám pouze kvalitní a ověřené produkty. Nepoužívám levné produkty, které si může každý koupit při tankování na benzínce. 

Bezpečnost

Vaše automobily jsou u mě pod 24 hodinovým dozorem kamer s nahráváním. Pracuji na vašich autech s maximální bezpečností.

Péče o exteriér

Exteriér neboli venek auta je první co vidíme při pohledu na auto. 

Začínáme mytím auta aktivní pěnou, která nás zbaví některých nečistot, je to v podstatě taková příprava. Následuje důkladné, ale přesto šetrné ruční mytí šampónem, při kterém dbáme na různé detaily na voze. V teplejších dnech najdeme na autě hmyz, který při mytí také odstraníme. Poté auto vysušíme měkkým ručníkem určeným přímo na sušení aut.

Samozřejmostí je také péče o kola a podběhy, které umyjeme společně s bočnicemi pneumatik. Kola demontujeme pro důkladné vyčištění i z vnitřní strany. 

Aby bylo vše tak jak to má být vyčistíme spáry (dveře, kufr, kapota).

Auto během jízdy posbírá spousty odolné nečistoty - kontaminace, kterou nelze umýt při běžném mytí. Tyto nečistoty poté pronikají do horní vrstvy laku, proto je potřeba auto dekontaminovat. Konkrétně se jedná třeba o polétavou rez, kterou najdeme různě na laku auta, podběhách a kolech. Nejvíce viditelná je polétavá rez na bílých lacích. Dále například asfalt, zbytky much. Pokud parkujete svůj vůz pod stromem, najdete jeho část pravděpodobně na laku svého vozu. 

Péče o interiér

Interiér vašeho auta je tak trochu vaší vizitkou. Jak je o něj postaráno se odrazí na jeho vzhledu i do budoucna. 

Možností jak si vyhrát v interiéru je celá řada od čištění, obnovu vzhledu a ochranu. Poradíme si s různými druhy materiálů v interéru - látka, alcantara, kůže... Váš interiér zbavíme nečistot od stropnice až po kolejničky sedaček. Ať už se jedná o víkendového veterána, sportovní kupé nebo pracovní pick-up, každé auto si zaslouží mít čistý interiér.

Aby interiér vypadal jako nový věnujeme se také leštění různých dekorativních obložení v interiéru. Například krásný klavírní černý lak je velmi náchylní k poškrabání. Odstraníme vám také škrábance například na budíkách.

Pokud vás trápí v autě nepříjemný zápach vydezinfikujeme vám klimatizaci pomocí speciálního přístroje určeného k této práci. Kromě toho máme velký výběr interiových vůní ve spreji, kterými vám můžeme provonět interiér. Dále také máme vůně v plechovce.

Voskování a keramická ochrana laku

Když přijde na ochranu laku máme pro vás více možnosti. Existují různé sealanty, které mají hlavně skvělý hydrofobní účinek. Potom tu máme vosk. Vosk zajistí skvělý odvod vody a také hezčí vzhled laku. Pro správný účinek je před aplikací potřeba vůz pečlivě dekontaminovat a je dobré provést alespoň základní renovaci laku. Výdrž vosku závisí podle vybraného druhu, způsobu používání auta a také správné údržbě.

Dále je tu keramická ochrana, která je v současnosti nejvyspělejší možnou ochranou laku. Keramická ochrana je založená na oxidu křemíku (SiO2). Zajistí skvělý odvod vody, auto je snadnější na údržbu - neulpí na něm tolik nečistoty. Na pohled je lak krásně hladký, lesklý - připomíná sklo. Lak získává tvrdost, která zvyšuje ochranu proti poškrábání, UV záření. Výdrž keramiky na autě je v rozsahu 1-5 let dle zvoleného druhu a hlavně záleží na samotné péči o auto a údržbě keramiky. Ochránit lze na autě spoustu povrchů - lak, plastové části, kola, podběhy (plastové i kobercové), plasty v motorovém prostoru, brzdové třmeny. 

Keramickou ochranu můžeme použít také v interiéru na různých dekorativních obložení. Také s ní ochráníme kůži ať už na sedačkách, palubní desce nebo jinde. O látku se postaráme také, včetně alcantary.

Renovace laku

Při renovaci laku se zaměřujeme na obnovu jeho původního stavu, nebo spíš i lepšího - jelikož ani nová auta nemají lak ve 100% stavu. Leštěním laku se dají odstranit různé vady laku například rýhy a škrábance (dle hloubky), hologramy, oxidace, pomeranč, pavučinkové škrábance a také navrátit lesk i matným lakům, které nejsou matné z výroby :). Výsledný stav není u všech aut stejný, závisí na mnoha faktorech a to hlavně na stavu vozu, jeho způsobu užívání a přání majitele jaký má být výsledek.

Kromě laku vozu, lze leštit i jiné plochy například dekorativní obložení v interiéru, kola, brzdové třmeny apod.

Renovace laku je velmi důležitá před aplikací keramické ochrany. 

Péče o motorový prostor

Prostor skrývající se pod kapotou si také zaslouží pozornost. Motorový prostor důkladně, ale zároveň šetrně vyčistíme, aby nedošlo k poškození například jeho elektronických součástí. 

Poté dle vaší volby můžeme plastové díly motoru ochránit a vyživit na kratší dobu nebo nanést keramickou ochranu, která je bude chránit na dlouhou dobu.

Renovace světlometů

Při renovaci světlometů se postaráme o vaše světla tak, aby se co nejvíce vrátila do své původní kondice. Pokud máte světla zažloutlé nebo působí zamlženým dojmem a špatně přes ně vidíte je nejvyšší čas na jejich renovaci. 

Při renovaci světel jde nejen o vzhled, ale také bezpečnost.

Renovujeme nejen přední světla, ale všechny ostatní jako zadní světla i blinkry.